Twój koszyk jest pusty
Polish English

sprzedaż

Zioła-mieszanki ziołowe

zioła doroty

suplementy

naturalne składniki!

czystek

1.

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną oraz hurtową za pośrednictwem sieci Internet.

2.

Wszystkie produkty oferowane w sklepie są  wolne od wad fizycznych i prawnych.

3.

Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie  złożenia zamówienia przez Klienta.  W przypadku zamówień hurtowych prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny. Istnieje możliwość negocjacji cen w przypadku zakupów hurtowych.


4.

Wszystkie  produkty wysyłane  są  z paragonem. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT , należy przy składaniu zamówienia zaznaczyć opcję Faktura Vat.

5.

Zamówiony towar dostarczamy wybraną przez Państwa formą wysyłki. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.


6.

Możliwe są tylko formy płatności okreslone przy składaniu zamówienia tj. za pobraniem, przelewem, PAY PAL.

7.

Czas relizacji zamówienia wynosi około 7 dni roboczych. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.

Powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Zazwyczaj dostawa jest realizowana w ciągu 2-5 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu.

8.

Ustosunkowujemy się do reklamacji Klienta w terminie do 21 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Zgłoszenie żądania wymaga formy pisemnej.

9.

W przypadku gdy realizacja żądań wynikających z pozytywnie rozpatrzonej reklamacji Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep.

10.

Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas złożenia zamówienia.

11.

Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

12.

Zwrot towaru jest mozliwy w ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia po uprzednim zawiadomieniu sprzedawcy. Towar może być zwrócony jedynie jako nieuszkodzony oraz nieużywany w każdym przypadku z załączonym formularzem zwrotu towaru dostępnym na www. Zwrot towaru odbywa się na koszt kupującego.

 

Wykonanie nasiona konopi Web Gold Business


Zamknij

Serwis używa plików cookies w celu identyfikacji i konfiguracji użytkownika, sesji, statystyk. Więcej informacji dostępne TUTAJ.sól himalajska różowa 26